E2 Power Eco Koku Makinesi
E2 Power Eco Koku Makinesi

E2 Power Eco Koku Makinesi (430040040)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺2.369,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.014,00(KDV Dahil)
₺1.007,00 `den başlayan taksitlerle

Ofisiniz ve Evinizdeki Havayı Değiştirin. Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisiyle üretilen Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi ile tanışın yaşam alanınızın kokusunu siz kontrol edin . Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3e kadar kapalı alanda gösterdiği etkisiyle geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar . Düşük enerji tüketimi ile doğa dostudur . Dilerseniz 24 saat çalışma özelliğini kullanabilir ya da sadece gün ışığında çalışma özelliği ile fotosel fonksiyonunu aktif hale getirebilir ve enerji tüketimini en aza indirebilirsiniz.  Ayarlanabilir koku seviyesi sayesinde ortam kokusunu kontrolünüz altında tutabilirsiniz.  Kolaylıkla değiştirilebilen aromatik koku kartuşları ile Carpexin farklı kokularını deneyimleyebilirsiniz . Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi düz zeminde kullanılabildiği gibi duvara da monte edilebilir.  Şık tasarımı ve mikro boyutları sayesinde estetik bir görünüm yaratır . Pek çok koku çözümüyle karşılaştırıldığında ekonomik ve uzun ömürlüdür . Estetik farklı kullanıcı ve doğa dostu Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi ofisinizdeki ve evinizdeki havayı değiştirirken yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olur . 

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi Özellikleri ;

Geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Estetik farklı kullanıcı ve doğa dostudur . Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür . 24 saat çalışma veya fotosel fonksiyonu sadece gün ışığında çalışma , Koku seviyesi ayarlanabilir , Aromatik koku kartuşları kolaylıkla değiştirilebilir . Duvara monte edilebilir veya düz zemin üzerinde kullanımı vardır.  Düşük enerji tüketimi ile çalışır . Farklı Carpex kokuları arasından seçim yapabilme olanağı vardır.  450 m3'e kadar etkilidir .

 

 

Garanti süresi 2 yıl

Hızlı teknik servis ve yedek parça desteği

 

Kutu İçeriği  

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi

Enerji Kablosu

Montaj Şablonu

Montaj Vidası

Kullanım Klavuzu   

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesini 125 ml E2 Power Koku Kartuşları arasından dilediğiniz kokuyu tercih ederek kullanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR